zapisy online

Ruszył nabór ! Nauka bez ukrytych kosztów!

Szkoła bez ukrytych kosztów! Zapisz się do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

czytaj dalej

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych!

Nabór przez cały rok!

czytaj dalej

W każdym wieku możesz zdobywać nową wiedzę

U nas możesz uczyć się w każdym wieku bez ograniczeń wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą edukacyjną.

czytaj dalej

Powrót do szkoły może być czystą przyjemnością

Back to school. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą edukacyjną.

czytaj dalej

Wykształcenie da Ci szansę na lepszą pracę

Dzięki Nam zdobędziesz pracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą edukacyjną.

czytaj dalej

Szkoła bez ukrytych kosztów!

Nasza oferta jest skierowana do Ciebie! Ukończ z nami Liceum Ogólnokształcące!

czytaj dalej

Zmiana adresu

Uwaga zmiana adresu szkoły w Poznaniu Siedziba szkoły znajduje się na ulicy Promyk 4

czytaj dalej

Legitymacja

Ważność legitymacji szkolnej

czytaj dalej

Szkoła Policealna

NOWE KIERUNKI KSZTAŁCENIA

W związku z licznymi pytaniami od naszych absolwentów, którzy wspólnie z nami chcą kontynuować swoją edukację, łącząc często pracę oraz życie rodzinne z rozwojem zawodowym, pragniemy przedstawić naszą nową ofertę edukacyjną szkół Policealnych na rok szkolny 2018/2019.

  1. Opiekunka dziecięca- zajęcia odbywają się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele do południa. Nauka trwa 2 lata z przerwami wakacyjnymi i zimowymi. Planowane rozpoczęcie zajęć: koniec września 2018 roku.

Nasza Szkoła przygotuje Państwa do egzaminu zawodowego na opiekunkę dziecięcą. Damy Państwu również możliwość uczestnictwa w praktykach, dzięki czemu zdobędziecie Państwo cenne doświadczenie jeszcze w trakcie nauki.

  • Po szkole będziesz wiedział/a jak opiekować się dziećmi w różnym wieku, jak dobierać formy i techniki działań do wieku oraz stopnia rozwoju dziecka. Skrupulatnie dobrane przedmioty nauczania, zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne nadają umiejętności właściwej stymulacji rozwoju dziecka. Absolwenci naszych szkół przygotowani będą również do pracy z dziećmi chorymi niepełnosprawnymi.

Po ukończeniu nauki na kierunku opiekunka dziecięca możesz ubiegać się o zatrudnienie w przedszkolach, domach małego dziecka, sanatoriach, dziecięcych oddziałach szpitalnych, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, środowisku domowym dziecka.

  1. Technik bezpieczeństwa i higieny pracy zajęcia odbywają się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele do południa. Nauka trwa 1,5 roku z przerwami wakacyjnymi i zimowymi. Planowane rozpoczęcie zajęć: koniec września 2018 roku

Nasza Szkoła przygotuje Państwa do egzaminu zawodowego na technika bezpieczeństwa i higieny pracy. Damy Państwu również możliwość uczestnictwa w praktykach, dzięki czemu zdobędziecie Państwo cenne doświadczenie jeszcze w trakcie nauki.

  • Po szkole będziesz wiedział/a jak oceniać stopnia zagrożeń i ryzyka zawodowego powodowanego przez czynniki chemiczne, fizyczne i biologiczne występujące w środowisku pracy, jak rozwiązywać bieżące problemy techniczne i organizacyjne związane z bezpieczeństwem i ergonomią w skali zakładu pracy i w odniesieniu do stanowisk pracy, jak współuczestniczyć w ustalaniu okoliczności, przyczyn wypadków i chorób zawodowych, jak organizować i prowadzić szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Po ukończeniu nauki na kierunku technik bezpieczeństwa i higieny pracy możesz ubiegać się o zatrudnienie we wszystkich zakładach pracy, w komórkach zajmujących się bezpieczeństwem i higieną pracy.

3. Technik administracji

Uwaga!

Przy zapisie do szkoły Policealnej niezbędne będą:

  1. Świadectwo ukończenia szkoły średniej (matura nie jest potrzebna)

  2. Dowód osobisty

  3. 1 zdjęcie

  4. W trakcie zapisu do szkoły, w sekretariacie otrzymacie Państwo skierowanie do lekarza o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia nauki.